T598B107M006ATE045
Numărul produsului DigiKey
399-T598B107M006ATE045TR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-T598B107M006ATE045CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-T598B107M006ATE045DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
T598B107M006ATE045
Descriere
CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1411
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µF Turnat Condensator pe bază de tantal cu polimeri 6.3 V 1411 (3528 metric) 45mOhm la 100kHz
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
T598B107M006ATE045 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 125°C
Producător
KEMET
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Pachet/cutie
1411 (3528 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
0,138" L x 0,110" l (3,50mm x 2,80mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,083" (2,10mm)
Capacitanță
100 µF
Spațiu între derivații
Toleranță
±20%
Cod dimensiune producător
B
Tensiune - Nominală
6.3 V
Valori nominale
AEC-Q200
Tip
Turnat
Caracteristici
Automobile
ESR (Rezistență serie echivalentă)
45mOhm la 100kHz
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C