T521X227M016ATE035
Numărul produsului DigiKey
399-9789-2-ND - Bandă și mosor (TR)
399-9789-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-9789-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
T521X227M016ATE035
Descriere
CAP TANT POLY 220UF 16V 2917
Termen de livrare standard al producătorului
36 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
220 µF Turnat Condensator pe bază de tantal cu polimeri 16 V 2917 (7343 metric) 35mOhm la 100kHz
Modele EDA/CAD
T521X227M016ATE035 Modele
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 125°C
Pachet/cutie
2917 (7343 metric)
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,169" l (7,30mm x 4,30mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,169" (4,30mm)
Capacitanță
220 µF
Spațiu între derivații
Toleranță
±20%
Cod dimensiune producător
X
Tensiune - Nominală
16 V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
35mOhm la 100kHz
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C