T520B107M006ATE070
Numărul produsului DigiKey
399-4009-2-ND - Bandă și mosor (TR)
399-4009-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-4009-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
T520B107M006ATE070
Descriere
CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1411
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µF Turnat Condensator pe bază de tantal cu polimeri 6.3 V 1411 (3528 metric) 70mOhm la 100kHz
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
T520B107M006ATE070 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C
Producător
KEMET
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Pachet/cutie
1411 (3528 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
0,138" L x 0,110" l (3,50mm x 2,80mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)
Capacitanță
100 µF
Spațiu între derivații
Toleranță
±20%
Cod dimensiune producător
B
Tensiune - Nominală
6.3 V
Valori nominale
Tip
Turnat
Caracteristici
De uz universal
ESR (Rezistență serie echivalentă)
70mOhm la 100kHz
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C