T495D475K050ATE300
Numărul produsului DigiKey
399-9769-2-ND - Bandă și mosor (TR)
399-9769-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-9769-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
T495D475K050ATE300
Descriere
CAP TANT 4.7UF 10% 50V 2917
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µF Turnat Condensatoare pe bază de tantal 50 V 2917 (7343 metric) 300mOhm
Modele EDA/CAD
T495D475K050ATE300 Modele
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 85°C
Pachet/cutie
2917 (7343 metric)
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,169" l (7,30mm x 4,30mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,122" (3,10mm)
Toleranță
±10%
Cod dimensiune producător
D
Tensiune - Nominală
50 V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
300mOhm
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C