T491B106K025AT
Numărul produsului DigiKey
399-5125-2-ND - Bandă și mosor (TR)
399-5125-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-5125-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
T491B106K025AT
Descriere
CAP TANT 10UF 10% 25V 1411
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µF Turnat Condensatoare pe bază de tantal 25 V 1411 (3528 metric) 2Ohm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
T491B106K025AT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 125°C
Prod.
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Pachet/cutie
1411 (3528 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
0,138" L x 0,110" l (3,50mm x 2,80mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,083" (2,10mm)
Capacitanță
Spațiu între derivații
Toleranță
±10%
Cod dimensiune producător
B
Tensiune - Nominală
25 V
Caracteristici
De uz universal
Tip
Turnat
Rată defectare
ESR (Rezistență serie echivalentă)
2Ohm
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C