R82EC2100SH50J
Numărul produsului DigiKey
399-R82EC2100SH50JCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-R82EC2100SH50JTB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
R82EC2100SH50J
Descriere
CAP FILM 10000PF 5% 100VDC RAD
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10000 pF Condensator cu peliculă 63V 100V Poliester, Polietilenă tereftalată⁠ (PET), Metalizat – stivuit Radial
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
R82EC2100SH50J Modele
Tip montare
Orificiu străpuns
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Mărime/Dimensiune
0,283" L x 0,098" l (7,20mm x 2,50mm)
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Înălțime - Montat (Max)
0,260" (6,60mm)
Stare piesă
Activ
Terminație
Pini PC
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±5%
Aplicații
Automobile
Valoare nominală tensiune - C.a.
63V
Valori nominale
AEC-Q200
Valoare nominală tensiune - C.c.
100V
Caracteristici
Material dielectric
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C