PHE426KF7220JR06L2
Numărul produsului DigiKey
399-11463-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PHE426KF7220JR06L2
Descriere
CAP FILM 2.2UF 5% 400VDC RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 µF Condensator cu peliculă 220V 400V Polipropilenă (PP), Metalizat Radial
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PHE426KF7220JR06L2 Modele
Tip montare
Orificiu străpuns
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Mărime/Dimensiune
1,240" L x 0,571" l (31,50mm x 14,50mm)
Ambalaj
Vrac
Înălțime - Montat (Max)
0,965" (24,50mm)
Stare piesă
Activ
Terminație
Pini PC
Capacitanță
Spațiu între derivații
1,083" (27,50mm)
Toleranță
±5%
Aplicații
Legătură c.c., Filtrare c.c.; frecvență înaltă, Comutare;Impuls intens, DV/DT
Valoare nominală tensiune - C.a.
220V
Valori nominale
Valoare nominală tensiune - C.c.
400V
Caracteristici
Material dielectric
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C