MPX1D0530L220
Numărul produsului DigiKey
399-20650-2-ND - Bandă și mosor (TR)
399-20650-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-20650-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MPX1D0530L220
Descriere
FIXED IND 22UH 2A 341.2 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
22 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 2 A Max. 341,2mOhm Non-standard –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MPX1D0530L220 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Q la frecvență
Prod.
Frecvență - Auto-rezonanță
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Stare piesă
Activ
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Caracteristici
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,209" L x 0,197" l (5,30mm x 5,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
2,5A
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)
Ecranare
Ecranat
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 341,2mOhm