MPLCG0630L1R5
Numărul produsului DigiKey
399-10977-2-ND - Bandă și mosor (TR)
399-10977-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-10977-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MPLCG0630L1R5
Descriere
FIXED IND 1.5UH 9.9A 15 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1.5 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 9.9 A Max. 15mOhm Non-standard DCR scăzut, pierderi reduse
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MPLCG0630L1R5 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Caracteristici
DCR scăzut, pierderi reduse
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,295" L x 0,264" l (7,50mm x 6,70mm)
Curent - Saturație (Isat)
8,3A
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)
Ecranare
Ecranat
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 15mOhm