MPLCG0530L1R0
Numărul produsului DigiKey
399-10981-2-ND - Bandă și mosor (TR)
399-10981-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-10981-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MPLCG0530L1R0
Descriere
FIXED IND 1UH 7.4A 14.6 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 7.4 A Max. 14,6mOhm Non-standard DCR scăzut, pierderi reduse
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MPLCG0530L1R0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Caracteristici
DCR scăzut, pierderi reduse
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,217" L x 0,197" l (5,50mm x 5,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
5,6A
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)
Ecranare
Ecranat
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 14,6mOhm