CKC21C243KEGLCAUTO
Numărul produsului DigiKey
399-CKC21C243KEGLCAUTOTR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-CKC21C243KEGLCAUTOCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-CKC21C243KEGLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CKC21C243KEGLCAUTO
Descriere
CAP CER 0.024UF 1.2KV C0G 2220
Descriere detaliată
0.024 µF ±10% 1200V (1,2kV) Condensator ceramic C0G, NP0 2220 (5750 metric)
Modele EDA/CAD
CKC21C243KEGLCAUTO Modele
Mărime/Dimensiune
0,224" L x 0,197" l (5,70mm x 5,00mm)
Toleranță
±10%
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C