CKC21C204KWGLCAUTO
Numărul produsului DigiKey
399-CKC21C204KWGLCAUTOTR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-CKC21C204KWGLCAUTOCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-CKC21C204KWGLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CKC21C204KWGLCAUTO
Descriere
CAP CER 0.2UF 650V C0G/NP0 2220
Descriere detaliată
0.2 µF ±10% 650V Condensator ceramic C0G, NP0 2220 (5750 metric)
Modele EDA/CAD
CKC21C204KWGLCAUTO Modele
Mărime/Dimensiune
0,224" L x 0,197" l (5,70mm x 5,00mm)
Toleranță
±10%
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C