CKC21C143KJGLCAUTO
Numărul produsului DigiKey
399-CKC21C143KJGLCAUTOTR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-CKC21C143KJGLCAUTOCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-CKC21C143KJGLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CKC21C143KJGLCAUTO
Descriere
CAP CER 0.014UF 1.7KV C0G 2220
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.014 µF ±10% 1700V (1,7kV) Condensator ceramic C0G, NP0 2220 (5750 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CKC21C143KJGLCAUTO Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
AEC-Q200
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
2220 (5750 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,224" L x 0,197" l (5,70mm x 5,00mm)
Toleranță
±10%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C