CKC18C303KDGLCAUTO
Numărul produsului DigiKey
399-CKC18C303KDGLCAUTOTR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-CKC18C303KDGLCAUTOCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-CKC18C303KDGLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CKC18C303KDGLCAUTO
Descriere
CAP CER 0.03UF 1KV C0G/NP0 1812
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.03 µF ±10% 1000V (1kV) Condensator ceramic C0G, NP0 1812 (4532 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CKC18C303KDGLCAUTO Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
AEC-Q200
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
1812 (4532 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,177" L x 0,126" l (4,50mm x 3,20mm)
Toleranță
±10%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C