CK05BX103KT/R
Numărul produsului DigiKey
1001-2003-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1001-2003-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
CK05BX103KT/R
Descriere
CAP CER 10000PF 100V BX RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10000 pF ±10% 100V Condensator ceramic BX Radial
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CK05BX103KT/R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,190" L x 0,090" l (4,83mm x 2,29mm)
Toleranță
±10%
Înălțime - Montat (Max)
0,200" (5,08mm)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
0,200" (5,08mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C