C4AQLBW5500A3JK
Numărul produsului DigiKey
399-17001-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
C4AQLBW5500A3JK
Descriere
CAP FILM 50UF 10% 500VDC RADIAL
Descriere detaliată
50 µF Condensator cu peliculă – 500V Polipropilenă (PP), Metalizat Radial – 4 derivații
Modele EDA/CAD
C4AQLBW5500A3JK Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Mărime/Dimensiune
1,654" L x 1,102" l (42,00mm x 28,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
1,465" (37,20mm)
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
1,476" (37,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
Aplicații
Auto; Legătură c.c., Filtrare DC
Valoare nominală tensiune - C.c.
500V
Valori nominale
AEC-Q200
ESR (Rezistență serie echivalentă)
2.8 mOhms