C4AEQBW5270A3NJ
Numărul produsului DigiKey
399-13082-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
C4AEQBW5270A3NJ
Descriere
CAP FILM 27UF 5% 1.1KVDC RADIAL
Descriere detaliată
27 µF Condensator cu peliculă – 1100V (1,1kV) Polipropilenă (PP), Metalizat Radial
Modele EDA/CAD
C4AEQBW5270A3NJ Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Mărime/Dimensiune
2,264" L x 1,378" l (57,50mm x 35,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
1,969" (50,00mm)
Toleranță
±5%
Spațiu între derivații
1,969" (50,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
Aplicații
Legătură c.c., Filtrare c.c.; frecvență înaltă, Comutare
Valoare nominală tensiune - C.c.
1100V (1,1kV)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
4.9 mOhms