C4AEGBU5125A11J
Numărul produsului DigiKey
399-7582-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
C4AEGBU5125A11J
Descriere
CAP FILM 12.5UF 5% 450VDC RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12.5 µF Condensator cu peliculă – 450V Polipropilenă (PP), Metalizat Radial
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
C4AEGBU5125A11J Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Prod.
Tip montare
Orificiu străpuns
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Vrac
Mărime/Dimensiune
1,240" L x 0,748" l (31,50mm x 19,00mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
1,150" (29,20mm)
Capacitanță
Terminație
Pini PC
Toleranță
±5%
Spațiu între derivații
1,083" (27,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
Aplicații
Legătură c.c., Filtrare c.c.; frecvență înaltă, Comutare
Valoare nominală tensiune - C.c.
450V
Valori nominale
Material dielectric
Caracteristici
ESR (Rezistență serie echivalentă)
6.2 mOhms