C44AJFP5100ZA0J
Numărul produsului DigiKey
399-C44AJFP5100ZA0J-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
C44AJFP5100ZA0J
Descriere
CAP POLYPROP FILM CAN
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µF Condensator cu peliculă 400V 700V Polipropilenă (PP), Metalizat Radial, Bidon
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
C44AJFP5100ZA0J Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Prod.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Cutie
Mărime/Dimensiune
1,969" diam. (50,00mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
4,055" (103,00mm)
Capacitanță
Terminație
Filetat, Element tip tată
Toleranță
±5%
Spațiu între derivații
0,878" (22,30mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
400V
Aplicații
De uz universal
Valoare nominală tensiune - C.c.
700V
Valori nominale
Material dielectric
Caracteristici
ESR (Rezistență serie echivalentă)
3 mOhms