C315C102K1R5TA7301
Numărul produsului DigiKey
399-13913-2-ND - Bandă și mosor (TR)
399-13913-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
C315C102K1R5TA7301
Descriere
CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1000 pF ±10% 100V Condensator ceramic X7R Radial
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
C315C102K1R5TA7301 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,150" L x 0,100" l (3,81mm x 2,54mm)
Toleranță
±10%
Înălțime - Montat (Max)
0,183" (4,66mm)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
0,100" (2,54mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C