C2220C782KGGLCAUTO
Numărul produsului DigiKey
399-C2220C782KGGLCAUTOTR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-C2220C782KGGLCAUTOCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-C2220C782KGGLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C2220C782KGGLCAUTO
Descriere
CAP CER 7800PF 2KV C0G/NP0 2220
Descriere detaliată
7800 pF ±10% 2000V (2kV) Condensator ceramic C0G, NP0 2220 (5750 metric)
Modele EDA/CAD
C2220C782KGGLCAUTO Modele
Mărime/Dimensiune
0,224" L x 0,197" l (5,70mm x 5,00mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,217" (5,50mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C