C2220C664K1GLCAUTO
Numărul produsului DigiKey
399-C2220C664K1GLCAUTOTR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-C2220C664K1GLCAUTOCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-C2220C664K1GLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C2220C664K1GLCAUTO
Descriere
CAP CER 0.66UF 100V C0G/NP0 2220
Descriere detaliată
0.66 µF ±10% 100V Condensator ceramic C0G, NP0 2220 (5750 metric)
Modele EDA/CAD
C2220C664K1GLCAUTO Modele
Mărime/Dimensiune
0,224" L x 0,197" l (5,70mm x 5,00mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,154" (3,90mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C