C2220C362KZGLCAUTO
Numărul produsului DigiKey
399-C2220C362KZGLCAUTOTR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-C2220C362KZGLCAUTOCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-C2220C362KZGLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C2220C362KZGLCAUTO
Descriere
CAP CER 3600PF 2.5KV C0G 2220
Descriere detaliată
3600 pF ±10% 2500V (2,5kV) Condensator ceramic C0G, NP0 2220 (5750 metric)
Modele EDA/CAD
C2220C362KZGLCAUTO Modele
Mărime/Dimensiune
0,224" L x 0,197" l (5,70mm x 5,00mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,217" (5,50mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C