C2220C303KHRLCAUTO
Numărul produsului DigiKey
399-C2220C303KHRLCAUTOTR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-C2220C303KHRLCAUTOCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-C2220C303KHRLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C2220C303KHRLCAUTO
Descriere
CAP CER 0.03UF 3KV X7R 2220
Descriere detaliată
0.03 µF ±10% 3000V (3kV) Condensator ceramic X7R 2220 (5750 metric)
Modele EDA/CAD
C2220C303KHRLCAUTO Modele
Mărime/Dimensiune
0,224" L x 0,197" l (5,70mm x 5,00mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,217" (5,50mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C