C2220C206K5RLCAUTO
Numărul produsului DigiKey
399-C2220C206K5RLCAUTOTR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-C2220C206K5RLCAUTOCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-C2220C206K5RLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C2220C206K5RLCAUTO
Descriere
X7R WITH KONNEKT TECHNOLOGY 2220
Descriere detaliată
20 µF ±10% 50V Condensator ceramic X7R 2220 (5750 metric)
Modele EDA/CAD
C2220C206K5RLCAUTO Modele
Mărime/Dimensiune
0,224" L x 0,197" l (5,70mm x 5,00mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,205" (5,20mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C