C2220C106K5R1CAUTO
Numărul produsului DigiKey
399-5798-2-ND - Bandă și mosor (TR)
399-5798-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-5798-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C2220C106K5R1CAUTO
Descriere
CAP CER 10UF 50V X7R 2220
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µF ±10% 50V Condensator ceramic X7R SMD, Derivație J
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
C2220C106K5R1CAUTO Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
AEC-Q200
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
SMD, Derivație J
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,236" L x 0,197" l (6,00mm x 5,00mm)
Toleranță
±10%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,150" (3,80mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C