C1812C304K1GLCAUTO | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | C1812C304K1GLCAUTO |
Descriere | CAP CER 0.3UF 100V C0G/NP0 1812 |
Termen de livrare standard al producătorului | 27 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 0.3 µF ±10% 100V Condensator ceramic C0G, NP0 1812 (4532 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | C1812C304K1GLCAUTO Modele |
Categorie | Valori nominale AEC-Q200 |
Capacitanță | Mărime/Dimensiune 0,177" L x 0,126" l (4,50mm x 3,20mm) |
Toleranță ±10% | Înălțime - Montat (Max) – |
Tensiune - Nominală | Grosime (Max) 0,154" (3,90mm) |
Coeficient de temperatură | Spațiu între derivații – |
Temperatură de funcționare -55°C – 125°C | Stil derivații – |