C1812C304K1GLCAUTO
Numărul produsului DigiKey
399-C1812C304K1GLCAUTOTR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-C1812C304K1GLCAUTOCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-C1812C304K1GLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C1812C304K1GLCAUTO
Descriere
CAP CER 0.3UF 100V C0G/NP0 1812
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.3 µF ±10% 100V Condensator ceramic C0G, NP0 1812 (4532 metric)
Modele EDA/CAD
C1812C304K1GLCAUTO Modele
Valori nominale
AEC-Q200
Mărime/Dimensiune
0,177" L x 0,126" l (4,50mm x 3,20mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,154" (3,90mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C