C1812C142KZGLCAUTO
Numărul produsului DigiKey
399-C1812C142KZGLCAUTOTR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-C1812C142KZGLCAUTOCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-C1812C142KZGLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C1812C142KZGLCAUTO
Descriere
CAP CER 1400PF 2.5KV C0G 1812
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1400 pF ±10% 2500V (2,5kV) Condensator ceramic C0G, NP0 1812 (4532 metric)
Modele EDA/CAD
C1812C142KZGLCAUTO Modele
Valori nominale
AEC-Q200
Mărime/Dimensiune
0,177" L x 0,126" l (4,50mm x 3,20mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,217" (5,50mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C