C1812C104F5GACTU
Numărul produsului DigiKey
399-10016-2-ND - Bandă și mosor (TR)
399-10016-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-10016-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C1812C104F5GACTU
Descriere
CAP CER 0.1UF 50V C0G/NP0 1812
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.1 µF ±1% 50V Condensator ceramic C0G, NP0 1812 (4532 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
C1812C104F5GACTU Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
1812 (4532 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,177" L x 0,126" l (4,50mm x 3,20mm)
Toleranță
±1%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,043" (1,10mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C