C0805C475M3PACTU | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | C0805C475M3PACTU |
Descriere | CAP CER 4.7UF 25V X5R 0805 |
Termen de livrare standard al producătorului | 16 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 4.7 µF ±20% 25V Condensator ceramic X5R 0805 (2012 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | C0805C475M3PACTU Modele |
Capacitanță | Mărime/Dimensiune 0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm) |
Toleranță ±20% | Înălțime - Montat (Max) – |
Tensiune - Nominală | Grosime (Max) 0,055" (1,40mm) |
Coeficient de temperatură | Spațiu între derivații – |
Temperatură de funcționare -55°C – 85°C | Stil derivații – |