C0805C474K4RACTU
Numărul produsului DigiKey
399-C0805C474K4RACTUTR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-C0805C474K4RACTUCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-C0805C474K4RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C0805C474K4RACTU
Descriere
CAP CER 0.47UF 16V X7R 0805
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.47 µF ±10% 16V Condensator ceramic X7R 0805 (2012 metric)
Modele EDA/CAD
C0805C474K4RACTU Modele
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,055" (1,40mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C