C0805C101K5RACAUTO
Numărul produsului DigiKey
399-C0805C101K5RACAUTOTR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-C0805C101K5RACAUTOCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-C0805C101K5RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C0805C101K5RACAUTO
Descriere
CAP CER 100PF 50V X7R 0805
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 pF ±10% 50V Condensator ceramic X7R 0805 (2012 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
C0805C101K5RACAUTO Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
AEC-Q200
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
±10%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,035" (0,88mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C