C0603Y222K5RACAUTO
Numărul produsului DigiKey
399-16490-2-ND - Bandă și mosor (TR)
399-16490-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-16490-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C0603Y222K5RACAUTO
Descriere
CAP CER 2200PF 50V X7R 0603 AUTO
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2200 pF ±10% 50V Condensator ceramic X7R 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
C0603Y222K5RACAUTO Modele
Valori nominale
AEC-Q200
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,037" (0,95mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C