C0603X222K5RAC3316
Numărul produsului DigiKey
399-C0603X222K5RAC3316TR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-C0603X222K5RAC3316CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-C0603X222K5RAC3316DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C0603X222K5RAC3316
Descriere
CAP CER 2200PF 50V X7R 0603
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2200 pF ±10% 50V Condensator ceramic X7R 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
C0603X222K5RAC3316 Modele
Valori nominale
AEC-Q200
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,037" (0,95mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C