C0603C220G1GACTU
Numărul produsului DigiKey
399-C0603C220G1GACTUTR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-C0603C220G1GACTUCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-C0603C220G1GACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C0603C220G1GACTU
Descriere
CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 0603
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
22 pF ±2% 100V Condensator ceramic C0G, NP0 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
C0603C220G1GACTU Modele
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
±2%
Grosime (Max)
0,034" (0,87mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C