C0603C151J5GAC7411
Numărul produsului DigiKey
399-C0603C151J5GAC7411TR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-C0603C151J5GAC7411CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-C0603C151J5GAC7411DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C0603C151J5GAC7411
Descriere
CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0603
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
150 pF ±5% 50V Condensator ceramic C0G, NP0 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
C0603C151J5GAC7411 Modele
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
±5%
Grosime (Max)
0,034" (0,87mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C