A781MS277M1VLAS022
Numărul produsului DigiKey
399-A781MS277M1VLAS022TR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-A781MS277M1VLAS022CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-A781MS277M1VLAS022DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
A781MS277M1VLAS022
Descriere
CAP ALUM HYB 270UF 20% 35V SMD
Descriere detaliată
270 µF 35 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 22mOhm 2000 ore la 135°C
Modele EDA/CAD
A781MS277M1VLAS022 Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
2.98 A @ 100 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
7.45 A @ 100 kHz
Capacitanță
270 µF
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,500" (12,70mm)
Tensiune - Nominală
35 V
Suprafață montaj la suprafață
0,406" L x 0,406" l (10,30mm x 10,30mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
22mOhm
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 135°C
Temperatură de funcționare
-55°C – 135°C