A781MN337M1ELAS025
Numărul produsului DigiKey
399-A781MN337M1ELAS025TR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-A781MN337M1ELAS025CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-A781MN337M1ELAS025DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
A781MN337M1ELAS025
Descriere
CAP ALUM HYB 330UF 20% 25V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
330 µF 25 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 25mOhm 2000 ore la 135°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
A781MN337M1ELAS025 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
AEC-Q200
Producător
KEMET
Aplicații
Automobile
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
2.8 A @ 100 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
7 A @ 100 kHz
Tip
Hibrid
Spațiu între derivații
Capacitanță
330 µF
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,413" (10,50mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Suprafață montaj la suprafață
0,406" L x 0,406" l (10,30mm x 10,30mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
25mOhm
Tip montare
Montare pe suprafață
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 135°C
Pachet/cutie
Radial, Încapsulat – SMD
Temperatură de funcționare
-55°C – 135°C