A768MS108M1CLAV015
Numărul produsului DigiKey
399-A768MS108M1CLAV015TR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-A768MS108M1CLAV015CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-A768MS108M1CLAV015DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
A768MS108M1CLAV015
Descriere
CAP ALUM POLY 1000UF 20% 16V SMD
Descriere detaliată
1000 µF 16 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 15mOhm 2000 ore la 125°C
Modele EDA/CAD
A768MS108M1CLAV015 Modele
Valori nominale
AEC-Q200
Aplicații
Automobile
Serie
Caracteristici
Anti-vibrații
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
135 mA @ 120 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
2.7 A @ 100 kHz
Capacitanță
1000 µF
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,520" (13,20mm)
Tensiune - Nominală
16 V
Suprafață montaj la suprafață
0,425" L x 0,406" l (10,80mm x 10,30mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
15mOhm
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 125°C
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C