A766KE397M0JLAE022
Numărul produsului DigiKey
399-A766KE397M0JLAE022TR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-A766KE397M0JLAE022CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-A766KE397M0JLAE022DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
A766KE397M0JLAE022
Descriere
CAP ALUM POLY 390UF 20% 6.3V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
390 µF 6.3 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 22mOhm 5000h la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
A766KE397M0JLAE022 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Producător
KEMET
Aplicații
De uz universal
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
161 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
3.22 A @ 100 kHz
Tip
Polimer
Spațiu între derivații
Capacitanță
390 µF
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,276" (7,00mm)
Tensiune - Nominală
6.3 V
Suprafață montaj la suprafață
0,327" L x 0,327" l (8,30mm x 8,30mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
22mOhm
Tip montare
Montare pe suprafață
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C
Pachet/cutie
Radial, Încapsulat – SMD
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C