A759KS336M1KAAE055
Numărul produsului DigiKey
399-15641-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A759KS336M1KAAE055
Descriere
CAP ALUM POLY 33UF 20% 80V TH
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
33 µF 80 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Bidon 55mOhm 2000 ore la 125°C
Modele EDA/CAD
A759KS336M1KAAE055 Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
91.95 mA @ 120 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.839 A @ 100 kHz
Spațiu între derivații
0,138" (3,50mm)
Capacitanță
33 µF
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,512" (13,00mm)
Tensiune - Nominală
80 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
55mOhm
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 125°C
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C