A750EQ567M1AAAE012
Numărul produsului DigiKey
399-A750EQ567M1AAAE012-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A750EQ567M1AAAE012
Descriere
CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V TH
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
560 µF 10 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Bidon 12mOhm 2000 ore la 105°C
Modele EDA/CAD
A750EQ567M1AAAE012 Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
205 mA @ 120 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
4.1 A @ 100 kHz
Spațiu între derivații
0,098" (2,50mm)
Capacitanță
560 µF
Mărime/Dimensiune
0,248" diam. (6,30mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,472" (12,00mm)
Tensiune - Nominală
10 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
12mOhm
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C