ZPDR-14V-S
ZPDR-14V-S
ZPDR-14V-S
Numărul produsului DigiKey
455-2530-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ZPDR-14V-S
Descriere
CONN RCPT HSG 14POS 1.50MM
Descriere detaliată
14 Conectori dreptunghiulari – carcase Soclu Natural 0,059" (1,50mm)
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Pas
0,059" (1,50mm)