SM12B-NSHSS-TB (LF)(SN)
SM12B-NSHSS-TB (LF)(SN)
SM12B-NSHSS-TB (LF)(SN)
Numărul produsului DigiKey
455-2766-2-ND - Bandă și mosor (TR)
455-2766-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
455-2766-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SM12B-NSHSS-TB (LF)(SN)
Descriere
CONN HEADER SMD R/A 12POS 1MM
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață, Unghi drept 12 position 0,039" (1,00mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SM12B-NSHSS-TB (LF)(SN) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,173" (4,40mm)
Serie
Formă contact
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Finisaj contact - Conectare
Cositor
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Aliaj de cupru
Pas - Conectare
Material izolație
Poliamidă (PA), Nailon
Număr de poziţii
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Natural
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
50V