SHLP-10V-S-B
Numărul produsului DigiKey
455-3949-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SHLP-10V-S-B
Descriere
CONN RCPT HSG 10POS 1.00MM
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 Conectori dreptunghiulari – carcase Soclu Natural 0,039" (1,00mm)
Categorie
Spații între rânduri
Prod.
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Serie
Terminație contact
Sertizare
Ambalaj
Vrac
Tip fixare
Stare piesă
Activ
Culoare
Natural
Tip conector
Caracteristici
Tip contact
Soclu tip mamă
Material izolație
Polibutilen tereftalat (PBT)
Număr de poziţii
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Pas
0,039" (1,00mm)