S11B-PH-SM4-TB | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | S11B-PH-SM4-TB |
Descriere | CONN HEADER SMD R/A 11POS 2MM |
Termen de livrare standard al producătorului | 16 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață, Unghi drept 11 position 0,079" (2,00mm) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | S11B-PH-SM4-TB Modele |
Categorie | Lungime de contact generală – |
Prod. | Înălțime izolație 0,217" (5,51mm) |
Serie | Formă contact Pătrat |
Stare piesă Activ | Grosime finisaj contact - Conectare – |
Tip conector | Finisaj contact - Știft Cositor |
Tip contact Pin tip tată | Material contact Aliaj de cupru |
Pas - Conectare | Material izolație Poliamidă (PA6T), Nailon 6T |
Număr de poziţii | Caracteristici Retenție aliaj de lipit |
Număr de rânduri 1 | Temperatură de funcționare -25°C – 85°C |
Spații între rânduri - Conectare – | Protecție la infiltrare – |
Număr de poziții încărcate Toate | Valoare nominală inflamabilitate material V-0 UL94 |
Stil | Culoare izolație Natural |
Înveliș Cu manta – Perete 4 | Valoare nominală curent (Amp) 2A |
Tip montare | Valoare nominală tensiune 100V |
Terminație Aliaj de lipit | Înălțimi stivuire cu conectare – |
Tip fixare Blocare opritor | Grosime finisaj contact - Știft – |
Lungime contact - Conectare 0,130" (3,30mm) | Aplicații – |