PUDP-16V-S
PUDP-16V-S
PUDP-16V-S
Numărul produsului DigiKey
455-2472-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PUDP-16V-S
Descriere
CONN RCPT HSG 16POS 2.00MM
Descriere detaliată
16 Conectori dreptunghiulari – carcase Soclu Natural 0,079" (2,00mm)
Categorie
Spații între rânduri
0,079" (2,00mm)
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Pas
0,079" (2,00mm)