Imaginea pentru BM32B-GHDS-G-TF nu este disponibilă
BM32B-GHDS-G-TF
Numărul produsului DigiKey
455-BM32B-GHDS-G-TFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
BM32B-GHDS-G-TF
Descriere
CONN HEADER SMD 32POS 1.25MM
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață 32 position 0,049" (1,25mm)
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,197" (5,00mm)
Serie
Formă contact
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Tip contact
Contact manta exterioară
Material contact
Fosfor bronz
Pas - Conectare
Material izolație
Polibutilen tereftalat (PBT)
Număr de poziţii
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Natural
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
50V
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
8,5mm