Imaginea pentru BM20B-SHLDS-G-TFT nu este disponibilă
BM20B-SHLDS-G-TFT
Numărul produsului DigiKey
455-BM20B-SHLDS-G-TFTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
BM20B-SHLDS-G-TFT
Descriere
CONN HEADER SMD 20POS 1MM
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață 20 position 0,039" (1,00mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BM20B-SHLDS-G-TFT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,159" (4,05mm)
Serie
Formă contact
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Tip contact
Fără dimensiune de gen
Material contact
Fosfor bronz
Pas - Conectare
Material izolație
Poliamidă (PA), Nailon
Număr de poziţii
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Natural
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
50V
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
7,3mm